Tel. 0181-66 13 25 • Drieëndijk 1a • 3218 LB Heenvliet|arjo@dkct.nl
agrarischloonwerkslider5
slider1
grondverzetslider2
slider2
slider3
slider4
grondverzetslider4

Contact

Dick Klok Cultuurtechniek
Drieëndijk 1a – 3218 LB Heenvliet
Tel. 0181-66 13 25

Planning en organisatie

Arjo Klok arjo@dkct.nl
Kees Klok kees@dkct.nl

Planning slootwerk Waterschap Hollandse Delta,
Goeree-Overflakkee (westkant)

Stuur een mail naar: slootwerk@dkct.nl

Uitvoering

Johnny van der Loos johnny@dkct.nl
Leon Schultz  leon@dkct.nl

Administratie

Richard Gubbels richard@dkct.nl
Mieneke Saarloos  mieneke@dkct.nl
Anneke Lugtenburg anneke@dkct.nl

Facturen

Facturen stuurt u naar: factuur@dkct.nl

BTW nummer: 8238.67.638.B.01
KvK nummer: 5885.6447

Dick Klok Cultuurtechniek en Aannemingsbedrijf P. Vis BV zijn zusterondernemingen.

 

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

 

lijnen